Ogłoszenie

UWAGA!!

NA STRONIE WWW.TRWORLD.CBA.PL ZOSTA ZMIENIONY SZABLON!!

KOLEJNA CZĘŚĆ SOLUCJI!! JUŻ NA TRWORLD.cba.pl

CZEKAJCIE NA WIĘCEJ! JESZCZE DZISIAJ!

Aby mieć dostęp do części solucji musisz byc zalogowany i mieć 10 postów

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

#1 2009-08-03 17:37:37

Olsko Ulrich

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 127
Punktów :   

Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

Kogo widzielibyście w roli Lary Croft? Pamiętajcie, że ma być to powrót do korzeni, młoda Lara. Angelina odpada, co jednak powiedzielibyście na Alison Carroll, modelkę, która aktualnie promuje grę TR: Underworld?

Oto nasza lista (wg. www.trworld.cba.pl):


Alison Carroll (24) - modelka, która promuje Tomb Raider Underworld. Jedyna z modelek TR, która trenowała akrobatykę. Szczęsliwcy mogli zobaczyć Alis w Warszawskim EMPiKu. Krążą plotki, o horrorze, w którym miała zagrać - "Doghouse" - ale informacje nie zostały potwierdzone.

Rhona Mitra (33) - skoro już jesteśmy przy modelkach z TR warto przypomnieć Rhonę, która promowała serię w latach 1997-1998. Jej fani walczą, aby Mitra została nową Lara.

Karima Adebibe (24) - kolejna modelka promująca serię, dokładniej Tomb Raidera Legendę.

Megan Fox (23) - przejdzmy do aktorek. Megan grała między innymi w takich produkcjach jak: "Transformers" oraz "jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi".

Olivia Wilde (25) - aktorka znana z serialu Dr. House, gdzie grała asystentkę naszego "wchamionego" doktora - "trzynastkę". Znacie Olivię też z "życia na fali" czy "Podwójnej Tożsamosci".

Ashley Greene (22) - aktorka, która występowała w filmie "Zmierzch" jako Alice Cullen. Mówicie, że pasuje do roli jak ulał. Kto wie?


Kogo jeszcze proponujecie?

Offline

 

#2 2009-08-04 08:32:13

Aneta

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

Hey Olsko! Dziękuje ślicznie za komentarz. Chciałam właśnie napisać ci koma na tamtej stronie, ale jakoś nie mogę... Śliczne stworzyłaś formu, gratuluje kochana! Ja równiez cie z chęcią dodam do elity, masz jakiś banner strony? Wśród tych kandydatek brakuje Angie, ale wśród tych nominowanych napewno dopada Fox! Nieznoszę tej laleczki. Chyba Olivia Wilde, by pasowała.
[angiejolie]

Offline

 

#3 2009-08-04 15:36:48

Olsko Ulrich

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 127
Punktów :   

Re: Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

Dopiero wprowadzimy funkcję komentowania strony. Na razie męczę się z uaktualnianiem całych działów.
Cieszę się, że spodobało Ci się forum, Aneta Twój banner (pod linkiem ^^) będzie dodany na stronę, swoje bannery dopiero tworzę, ale jak tylko będą - poinformuję Cię z chęcią.
Dzięki za miejsce w elicie
Jeśli chcesz informować nas o nowościach na swojej stronie - rób to śmiało Dodałam nowy wątek, możesz pisać tam co się u Ciebie dzieje xD

Co do newsa:
Też nie przepadam za Megan, ale Olivię uwielbiam. WYdaje mi się świetna do tej roli. Jest dobrą aktorką, ale jeszcze nie tk dobrze znaną. Jakby wystąpiła w TRM3... Na pewno zyskała by duużą sławę!!

Offline

 

#4 2009-08-05 08:34:51

Aneta

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

O jej dziękuje. To poczekam na twój banner i wtedy cię wstawię do elitki, oki?
U mnie newsy, mam nadzieję, że wpadniesz. A i jeszcze taka prośba. Mogłabys jeszcze stworzyc taki dział, aby była ogólna dyskusja fanów Lary?
[angiejolie]

Offline

 

#5 2009-08-05 13:10:25

Olsko Ulrich

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 127
Punktów :   

Re: Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

Okey Jak tylko zrobię banner dam Ci znak.
A co do ogólnej dyskusji... Chodzi Ci o jakiś ChatBox, oddzielne foum dyskusyjne dział?

Offline

 

#6 2009-08-06 12:42:24

Aneta

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

O nie zauważyłam tego chatu, sorrki. U mnie newsy, zapraszam!
Mam nadzieję, ze skomentujesz. Nie mogę dawać komentarzy na twojej stronie? Bo jakoś nie moge znależć...
[angiejolie]

Offline

 

#7 2009-08-06 13:27:49

MagdaLena

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 29
Punktów :   

Re: Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

O, widzę, że mamy znajomą Miło Cię poznać Antko - będę zaglądać na Twoją stronkę (zamieszczona o u nas w elicie). Komentowanie dopiero będzie udostępnione na stronie Bardzo mi miło, że zaglądasz na forum.

Co do aktorek: ja proponuję Alison Carroll! Uwielbiam ją! Jest świetna. Na pewno dałaby sobie radę w roli Lary Croft. (W końcu promuje serię!)

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Nowa Lara Croft?? Wasze kandydatki

Statystyka:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filozofia.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl www.fanklub-ukitake.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.mytheraots.pun.pl