Ogłoszenie

UWAGA!!

NA STRONIE WWW.TRWORLD.CBA.PL ZOSTA ZMIENIONY SZABLON!!

KOLEJNA CZĘŚĆ SOLUCJI!! JUŻ NA TRWORLD.cba.pl

CZEKAJCIE NA WIĘCEJ! JESZCZE DZISIAJ!

Aby mieć dostęp do części solucji musisz byc zalogowany i mieć 10 postów

#1 2009-08-18 18:14:45

Olsko Ulrich

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 127
Punktów :   

Do jakiej grupy graczy należysz?

KOMABATANCI: Są najlepiej przedstawiającą się grupą graczy pomimo licznych śmierci spowodowanych trudnością ze strony środowiska. Tracą życie często z powodu upadku z wysokości. Całkiem długo zabiera im przejście gry, ale nie zagladają często do podpowiedzi i wskazówek dotyczących przejścia gry.

ROZPUSZCZAJĄCY: *To ciekawa podgrupa Chociażby ze względu na nazwę* Ta grupa wywodzi się z umiejętności graczy tej grupy do rozwiązywania zagadek. Robią to w zabójczym tempie, ale za to bardzo długo przechodzą levele. Mają bardzo niską liczbę śmierci spowodowanych atakami wrogów bądź przeszkodami w terenie, chociażby spowolnionym tempem. Grają bardzo ostrożnie dlatego jest bardzo mało śmierci spowodowanych upadkiem.

PACYFIŚCI: Umierają głównie od ataków wrogów. Ilość ich śmierci zmienia się baaaaardzo często podczas rozgrywki. Czas ukończenia leveli [przez tych graczy] jest poniżej średniej. Bardzo rzadko zaglądają do pomocy co wkszuje na to, że grają całkiem biegle.

SPRINTERZY: Jest to bardzo charakterystyczna grupa graczy, która umiera najczęściej od ataków wrogów lub pułapek. Bardzo szybko przechodzą grę i mają bardzo zmienną liczbę "korzystania ze wskazówek"."

A do jakiej grupy należycie Wy? Opiszcie

Offline

 

#2 2009-08-18 18:51:14

MagdaLena

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 29
Punktów :   

Re: Do jakiej grupy graczy należysz?

Tak jak mówiam poprzednio najczęściej zabijam się przez to zakichane środowisko
Ale nie korzystam z podpowiedzi. Kombatant to mój opis

Offline

 

#3 2009-08-19 14:09:50

Adamaru

Samotnik

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 17
Punktów :   

Re: Do jakiej grupy graczy należysz?

Ja, coś ja SPRINTERZY, tyle że nie korzystam ze wskazówek i rzadko tracę życie ze strony pułapek

Offline

 

#4 2009-08-19 16:48:06

MagdaLena

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 29
Punktów :   

Re: Do jakiej grupy graczy należysz?

Czy wogóle ktoś korzystał z tych wskazówek? one przecież psują całą zabawę

Offline

 

#5 2009-10-11 12:24:38

Olsko Ulrich

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 127
Punktów :   

Re: Do jakiej grupy graczy należysz?

Ale też nie są zbyt przydatne xD Trzeba myśleć podwójnie żeby je rozszyfrować xD

Offline

 

Statystyka:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antywszystko.pun.pl www.secentrum.pun.pl www.jestem-mscicielem.pun.pl www.unpredictable.pun.pl www.fforumowicze.pun.pl