Ogłoszenie

UWAGA!!

NA STRONIE WWW.TRWORLD.CBA.PL ZOSTA ZMIENIONY SZABLON!!

KOLEJNA CZĘŚĆ SOLUCJI!! JUŻ NA TRWORLD.cba.pl

CZEKAJCIE NA WIĘCEJ! JESZCZE DZISIAJ!

Aby mieć dostęp do części solucji musisz byc zalogowany i mieć 10 postów

#1 2009-08-03 20:55:38

Olsko Ulrich

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 127
Punktów :   

Plecaczek

Co chcielibyście zobaczyć w plecaczku Lary? Strzelby, pistolety usypiające czy nawet łuki i noże?

Ja powiedziałabym, że strzały z łuku byłyby świetnym pomysłem. Jeszcze czegoś takiego nie było i na pewno przyniosłoby to niesamowitą frajdę

Co do naszych pistoletów: Lara bez nich jest jak... Nie Lara. Na pewno pojawią się w grze. Nie ważne czy będą od początku. Będą na pewno!

A pistolety usypiające? (wymysł TRU) Czy ktoś ich używał? I czy dał radę coś zdziałać zanim te uśpione zwierzaki wstały?

Offline

 

#2 2009-08-06 12:54:31

MagdaLena

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 29
Punktów :   

Re: Plecaczek

Szczerze?? Korzystałam w TRU tylko z normalnych pistoletów i shotguna Ale w najnowszym Tomb Raiderze koniecznie chciałabym zobaczyć łuk i sztylet
Ale już najbardziej chciałabym, aby wprowadzili ulepszoną walkę wręcz. To byłoby coś. Mogłoby np. na początku nie być żadnej broni. Lara walczyłaby ze zwierzakami i stworami wręcz To byłoby świetne! Walczyć Larą jak w wrestlingu!

Ave Lara Edge

Offline

 

#3 2009-11-18 13:50:59

Olsko Ulrich

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 127
Punktów :   

Re: Plecaczek

Magda... Ty i ten wrest. Na se Rio to oglądasz?
xD
Poza tym... Walka wręcz tak. Ale jeśli mają to być jakieś wymyślne stwory, to... how tf z nimi walczyć na pięści?!

Offline

 

Statystyka:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jestem-mscicielem.pun.pl www.unpredictable.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl www.fforumowicze.pun.pl www.antywszystko.pun.pl